KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9345015
*
nr 934 5015
Stefan Tunedal
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Stefan Tunedal (f. 1959), Katter, signerad, 53x67
Stefan Tunedal, svensk målare född 1959.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 19:25:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/1 15:35:58
1
Vinnande bud
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: katter olja oljemålning oljemålningar stefan tunedal svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53
-
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
*
Stefan Tunedal
Stefan Tunedal, svensk målare född 1959.
Läs mer om e-auktion
nr 934 5015
Stefan Tunedal
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Stefan Tunedal (f. 1959), Katter, signerad, 53x67
Stefan Tunedal, svensk målare född 1959.
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/1 15:35:58 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: katter olja oljemålning oljemålningar stefan tunedal svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53 -
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49